| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
DZ95259590067, Çinli ağır hizmet kamyonu üreticisi SHACMAN'ın orijinal parça numarasıdır. Spesifik ürün sol arka motor desteği/montajıdır.
Teknik Özellikler ve Özellikler
• Malzeme: Tipik olarak yüksek mukavemetli kauçuktan ve dökme demir/çelikten yapılmıştır
• Ağırlık: Yaklaşık 3,9 KGS
• Fonksiyon: Motoru ve şasiyi birbirine bağlar, motorun çalışması sırasında titreşimleri emer ve azaltır, kabine titreşim iletimini azaltır, böylece sürüş konforunu artırır ve güç aktarma organı bileşenlerini korur.
• Uygulanabilir Motor Modelleri: Weichai WP10, WP12, WD615, WD10, WD12 serisi, vb.
| Ürün Adı | Motor sol arka süspansiyon sönümleme yastığı |
|---|---|
| Parça Numarası | DZ95259590067 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Belgelendirmesi | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 4,5 kg |
| Boyutlar | 250x210X180mm |
Sipariş ve Gönderim Bilgileri
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
DZ95259590067, Çinli ağır hizmet kamyonu üreticisi SHACMAN'ın orijinal parça numarasıdır. Spesifik ürün sol arka motor desteği/montajıdır.
Teknik Özellikler ve Özellikler
• Malzeme: Tipik olarak yüksek mukavemetli kauçuktan ve dökme demir/çelikten yapılmıştır
• Ağırlık: Yaklaşık 3,9 KGS
• Fonksiyon: Motoru ve şasiyi birbirine bağlar, motorun çalışması sırasında titreşimleri emer ve azaltır, kabine titreşim iletimini azaltır, böylece sürüş konforunu artırır ve güç aktarma organı bileşenlerini korur.
• Uygulanabilir Motor Modelleri: Weichai WP10, WP12, WD615, WD10, WD12 serisi, vb.
| Ürün Adı | Motor sol arka süspansiyon sönümleme yastığı |
|---|---|
| Parça Numarası | DZ95259590067 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Belgelendirmesi | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 4,5 kg |
| Boyutlar | 250x210X180mm |
Sipariş ve Gönderim Bilgileri