| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
4329210012 jest numerem części pojemnika suszarki powietrza ogólnego przeznaczenia (cylindr suszarki) wytwarzanego przez WABCO. Jest on stosowany głównie w układach hamulcowych ciężarówek, autobusów,i inne duże pojazdy do filtrowania wilgoci i oleju z sprężonego powietrza, zapobiegając korozji lub zamarznięciu w układzie powietrza.
Zastosowane typy pojazdów
Ta część jest uniwersalna i szeroko zgodna z następującymi markami pojazdów ciężkich:
• Pojazdy ciężarowe europejskie: Scania, MAN, Mercedes-Benz
• Chińskie ciężkie pojazdy: Sinotruk HOWO, Shacman, Foton, FAW
| Nazwa produktu | Zestaw zbiornika suszarki |
|---|---|
| Numer części | 4329210012 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 20,8 kg |
| Wymiary | 140 x 140 x 166 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
4329210012 jest numerem części pojemnika suszarki powietrza ogólnego przeznaczenia (cylindr suszarki) wytwarzanego przez WABCO. Jest on stosowany głównie w układach hamulcowych ciężarówek, autobusów,i inne duże pojazdy do filtrowania wilgoci i oleju z sprężonego powietrza, zapobiegając korozji lub zamarznięciu w układzie powietrza.
Zastosowane typy pojazdów
Ta część jest uniwersalna i szeroko zgodna z następującymi markami pojazdów ciężkich:
• Pojazdy ciężarowe europejskie: Scania, MAN, Mercedes-Benz
• Chińskie ciężkie pojazdy: Sinotruk HOWO, Shacman, Foton, FAW
| Nazwa produktu | Zestaw zbiornika suszarki |
|---|---|
| Numer części | 4329210012 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 20,8 kg |
| Wymiary | 140 x 140 x 166 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce