| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
KJS006155826 is een ander belangrijk lichaamsonderdeelnummer voor zware vrachtwagens uit de SANY Jiangshan-serie (zoals Jiangshan Xin HQC42503S13F), overeenkomend met de rechter zijpaneelbehuizing.
| Productnaam | Rechter zijpaneelbehuizing |
|---|---|
| Onderdeelnummer | KJS006155826 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 12 kg |
| Afmetingen | 1350 x 650 x 200 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
KJS006155826 is een ander belangrijk lichaamsonderdeelnummer voor zware vrachtwagens uit de SANY Jiangshan-serie (zoals Jiangshan Xin HQC42503S13F), overeenkomend met de rechter zijpaneelbehuizing.
| Productnaam | Rechter zijpaneelbehuizing |
|---|---|
| Onderdeelnummer | KJS006155826 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 12 kg |
| Afmetingen | 1350 x 650 x 200 mm |