| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
KJS006155826 jest kolejnym kluczowym numerem części nadwozia ciężkich ciężarówek serii SANY Jiangshan (takich jak Jiangshan Xin HQC42503S13F), odpowiadającym nadwoziowi z prawej strony.
| Nazwa produktu | Po prawej stronie ciało panela |
|---|---|
| Numer części | KJS006155826 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 12 kg |
| Wymiary | 1350 x 650 x 200 mm |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
KJS006155826 jest kolejnym kluczowym numerem części nadwozia ciężkich ciężarówek serii SANY Jiangshan (takich jak Jiangshan Xin HQC42503S13F), odpowiadającym nadwoziowi z prawej strony.
| Nazwa produktu | Po prawej stronie ciało panela |
|---|---|
| Numer części | KJS006155826 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 12 kg |
| Wymiary | 1350 x 650 x 200 mm |