| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Productinformatie
• Naam: buisbalk
• Belangrijkste toepasselijke merk: SHACMAN
• Toepasselijke modellen: voertuigen uit de Delong F2000-, F3000-, H3000-, M3000-serie
• Materiaal/proces: Meestal gemaakt van zwaar staal (zoals hoogwaardig koolstofstaal), met een hoge sterkte en roestbestendige behandeling (zoals thermisch verzinken of poedercoaten).
• Functie: Als onderdeel van het vrachtwagenchassissysteem ondersteunt het de motor, schort het op of versterkt het de stabiliteit van de chassisstructuur.
Productspecificaties
| Productnaam | buisvormige balkmontage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | DZ93259590080 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 13 kg |
| Afmetingen | 950 x 200 x 180 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Productinformatie
• Naam: buisbalk
• Belangrijkste toepasselijke merk: SHACMAN
• Toepasselijke modellen: voertuigen uit de Delong F2000-, F3000-, H3000-, M3000-serie
• Materiaal/proces: Meestal gemaakt van zwaar staal (zoals hoogwaardig koolstofstaal), met een hoge sterkte en roestbestendige behandeling (zoals thermisch verzinken of poedercoaten).
• Functie: Als onderdeel van het vrachtwagenchassissysteem ondersteunt het de motor, schort het op of versterkt het de stabiliteit van de chassisstructuur.
Productspecificaties
| Productnaam | buisvormige balkmontage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | DZ93259590080 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 13 kg |
| Afmetingen | 950 x 200 x 180 mm |