| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
3003055-1H is het OE-onderdeelnummer voor de linkerbalverbinding/bandstaaf van de stuurstaaf in FAW-zware vrachtwagenreeksen (zoals FAW J5, J6, J7)
Kerninformatie over het product
• Naam van het onderdeel: stuurband linker ballenverbinding / stuurknokkel ballenverbinding / stuurband linker uiteinde.
• Toepasselijke voertuigmodellen: voornamelijk gebruikt in de FAW Jiefang J5, J6, J6P, J6L, J7 modellen en sommige SINOTRUK modellen.
• Montageplaats: linkerkant van de vooras.
• overeenkomend model aan de rechterzijde: het meest gebruikte model aan de rechterzijde is 3003060-1H.
| Productnaam | Linker aansluiting - stuurband |
|---|---|
| Deelnummer | 3003055-1h |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2.2 kg |
| Afmetingen | 40 x 40 x 40 mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
3003055-1H is het OE-onderdeelnummer voor de linkerbalverbinding/bandstaaf van de stuurstaaf in FAW-zware vrachtwagenreeksen (zoals FAW J5, J6, J7)
Kerninformatie over het product
• Naam van het onderdeel: stuurband linker ballenverbinding / stuurknokkel ballenverbinding / stuurband linker uiteinde.
• Toepasselijke voertuigmodellen: voornamelijk gebruikt in de FAW Jiefang J5, J6, J6P, J6L, J7 modellen en sommige SINOTRUK modellen.
• Montageplaats: linkerkant van de vooras.
• overeenkomend model aan de rechterzijde: het meest gebruikte model aan de rechterzijde is 3003060-1H.
| Productnaam | Linker aansluiting - stuurband |
|---|---|
| Deelnummer | 3003055-1h |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2.2 kg |
| Afmetingen | 40 x 40 x 40 mm |
Bestel- en verzendinformatie