| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
8107030-A65-C00/A verwijst naar de airconditioning verdamper die wordt gebruikt in de FAW Jiefang J6P-serie zware vrachtwagens.
Basisinformatie over het product
Productnaam: Airconditioner verdamper assemblage
Compatibele voertuigen: voornamelijk van toepassing op vrachtwagens van de serie J6P en J6L van FAW Jiefang.
Hoofdfunctie: Als kerncomponent van het airconditioningssysteem koelt het de cabine door warmte op te nemen.
Fabrieksstandaard: Meestal gemaakt van aluminiumlegering of koperbuizen met aluminiumvinnen, voorzien van een corrosiebestendige coating.
| Productnaam | Verwarmingsinstallatie van airconditioner |
|---|---|
| Deelnummer | 8107030-A65-C00/A |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1.8 kg |
| Afmetingen | 330 x 250 x 330 mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
8107030-A65-C00/A verwijst naar de airconditioning verdamper die wordt gebruikt in de FAW Jiefang J6P-serie zware vrachtwagens.
Basisinformatie over het product
Productnaam: Airconditioner verdamper assemblage
Compatibele voertuigen: voornamelijk van toepassing op vrachtwagens van de serie J6P en J6L van FAW Jiefang.
Hoofdfunctie: Als kerncomponent van het airconditioningssysteem koelt het de cabine door warmte op te nemen.
Fabrieksstandaard: Meestal gemaakt van aluminiumlegering of koperbuizen met aluminiumvinnen, voorzien van een corrosiebestendige coating.
| Productnaam | Verwarmingsinstallatie van airconditioner |
|---|---|
| Deelnummer | 8107030-A65-C00/A |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1.8 kg |
| Afmetingen | 330 x 250 x 330 mm |
Bestel- en verzendinformatie