| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 100 PCs |
Productgegevens en specificaties
Dit onderdeel wordt hoofdzakelijk gebruikt voor de reparatie en vervanging van zware vrachtwagens en heeft de volgende kerntechnische kenmerken:
Toepasselijke modellen:Volgens de informatie van de leverancier zijn sommige modellen ook compatibel met FAW Jiefang J6 en andere modellen.
Prestatiekenmerken:Gebruikt remplakken met een hoge wrijvingscoëfficiënt, ontworpen om een stabiele remkracht te leveren en de remafstand te verkorten.
Structurele materialen:De basisplaat is doorgaans gemaakt van robuust gestempeld staal of gietijzer, met een hoge weerstand tegen vervorming en structurele stabiliteit.
| Productnaam | Montage van de remschoen |
|---|---|
| Deelnummer | QT300SH1-3502121FW |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 8.5 kg |
| Afmetingen | 300 mmx 250 mmx 200 mm |
![]()
![]()
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 100 PCs |
Productgegevens en specificaties
Dit onderdeel wordt hoofdzakelijk gebruikt voor de reparatie en vervanging van zware vrachtwagens en heeft de volgende kerntechnische kenmerken:
Toepasselijke modellen:Volgens de informatie van de leverancier zijn sommige modellen ook compatibel met FAW Jiefang J6 en andere modellen.
Prestatiekenmerken:Gebruikt remplakken met een hoge wrijvingscoëfficiënt, ontworpen om een stabiele remkracht te leveren en de remafstand te verkorten.
Structurele materialen:De basisplaat is doorgaans gemaakt van robuust gestempeld staal of gietijzer, met een hoge weerstand tegen vervorming en structurele stabiliteit.
| Productnaam | Montage van de remschoen |
|---|---|
| Deelnummer | QT300SH1-3502121FW |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 8.5 kg |
| Afmetingen | 300 mmx 250 mmx 200 mm |
![]()
![]()