| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
WG2203100005, Sinotruk'un HOWO serisi kamyonlarının aktarımında kilit bir bileşendir. Genellikle Düşük Kaliteli Konik Merkezi Montajı veya Düşük Hızlı Senkronizatör Konik Merkezi olarak adlandırılır.
Genel Kullanımlar ve Bakım
• Ana fonksiyon: Kamyonlar için etkili tork dağılımı ve güç aktarımı yoluyla ağır yükler altında veya karmaşık arazide başladıklarında yeterli çekiş sağlar.
• Kullanım belirtileri: Aracın alışılmadık bir gürültü, titreşim veya düşük viteste değişiminde zorluk yaşaması, bileşenlerin yıpranmış olduğunu ve zamanında denetlenmesi, onarılması,ya da yedek.
• İlişkili Parçalar: Tipik olarak WG2203100006 (konik merkezin başka bir özelliği) ve senkronizatör kolları gibi aktarım parçaları ile birlikte kullanılır.
| Ürün Adı | Düşük seviye konik merkezi montajı |
|---|---|
| Bölüm Numarası | WG2203100005 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 6 kg |
| Boyutları | 390 X 390 X 60 mm |
Sipariş ve Nakliye Bilgisi
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
WG2203100005, Sinotruk'un HOWO serisi kamyonlarının aktarımında kilit bir bileşendir. Genellikle Düşük Kaliteli Konik Merkezi Montajı veya Düşük Hızlı Senkronizatör Konik Merkezi olarak adlandırılır.
Genel Kullanımlar ve Bakım
• Ana fonksiyon: Kamyonlar için etkili tork dağılımı ve güç aktarımı yoluyla ağır yükler altında veya karmaşık arazide başladıklarında yeterli çekiş sağlar.
• Kullanım belirtileri: Aracın alışılmadık bir gürültü, titreşim veya düşük viteste değişiminde zorluk yaşaması, bileşenlerin yıpranmış olduğunu ve zamanında denetlenmesi, onarılması,ya da yedek.
• İlişkili Parçalar: Tipik olarak WG2203100006 (konik merkezin başka bir özelliği) ve senkronizatör kolları gibi aktarım parçaları ile birlikte kullanılır.
| Ürün Adı | Düşük seviye konik merkezi montajı |
|---|---|
| Bölüm Numarası | WG2203100005 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 6 kg |
| Boyutları | 390 X 390 X 60 mm |
Sipariş ve Nakliye Bilgisi