| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
WG2203100005 is een sleutelcomponent in de transmissie van Sinotruk's HOWO-serie vrachtwagens, gewoonlijk de Low-grade Cone Hub Assembly of Low-speed synchronisator-kegelnaaf genoemd.
Gemeenschappelijk gebruik en onderhoud
• Hoofdfunctie: Zorgt voor voldoende tractie voor vrachtwagens bij het starten onder zware belasting of op complex terrein, door effectieve koppelverdeling en krachtoverbrenging.
• Tekenen van slijtage: Als het voertuig ongebruikelijke geluiden, trillingen of problemen bij het schakelen in lage versnellingen ervaart, kan dit erop duiden dat het onderdeel versleten is en tijdige inspectie, reparatie of vervanging vereist.
• Gerelateerde onderdelen: Het wordt doorgaans gebruikt in combinatie met transmissieonderdelen zoals WG2203100006 (een andere specificatie van taps toelopende naaf) en synchronisatiehulzen.
| Productnaam | Low-end kegelnaafmontage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | WG2203100005 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 6 kg |
| Afmetingen | 390X390X60mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
WG2203100005 is een sleutelcomponent in de transmissie van Sinotruk's HOWO-serie vrachtwagens, gewoonlijk de Low-grade Cone Hub Assembly of Low-speed synchronisator-kegelnaaf genoemd.
Gemeenschappelijk gebruik en onderhoud
• Hoofdfunctie: Zorgt voor voldoende tractie voor vrachtwagens bij het starten onder zware belasting of op complex terrein, door effectieve koppelverdeling en krachtoverbrenging.
• Tekenen van slijtage: Als het voertuig ongebruikelijke geluiden, trillingen of problemen bij het schakelen in lage versnellingen ervaart, kan dit erop duiden dat het onderdeel versleten is en tijdige inspectie, reparatie of vervanging vereist.
• Gerelateerde onderdelen: Het wordt doorgaans gebruikt in combinatie met transmissieonderdelen zoals WG2203100006 (een andere specificatie van taps toelopende naaf) en synchronisatiehulzen.
| Productnaam | Low-end kegelnaafmontage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | WG2203100005 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 6 kg |
| Afmetingen | 390X390X60mm |
Bestel- en verzendinformatie