| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
WG2203100005 jest kluczowym komponentem w układzie przesyłowym ciężarówek z serii HOWO firmy Sinotruk, powszechnie określanych jako zespół niskowartościowego węzła stożkowego lub węzła stożkowego synchronizatora niskiej prędkości.
Zwykłe zastosowania i konserwacja
• Główna funkcja: Zapewnia wystarczającą trakcję ciężarówkom podczas startu pod ciężkimi obciążeniami lub na złożonym terenie poprzez skuteczne rozkład momentu obrotowego i transmisję mocy.
• Oznaki zużycia: Jeśli pojazd występuje z niezwykłym hałasem, drgawkami lub trudnościami z przechodzeniem w niskich biegach, może to wskazywać, że element jest zużyty i wymaga terminowej inspekcji, naprawy,lub zastępstwa.
• Części powiązane: Zwykle jest stosowany w połączeniu z częściami skrzyni biegów, takimi jak WG2203100006 (inną specyfikacja węzła spinalnego) i rękawów synchronizatora.
| Nazwa produktu | Zgromadzenie węzła stożkowego o niskim poziomie |
|---|---|
| Numer części | WG2203100005 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 6 kg |
| Wymiary | 390 X 390 X 60 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
WG2203100005 jest kluczowym komponentem w układzie przesyłowym ciężarówek z serii HOWO firmy Sinotruk, powszechnie określanych jako zespół niskowartościowego węzła stożkowego lub węzła stożkowego synchronizatora niskiej prędkości.
Zwykłe zastosowania i konserwacja
• Główna funkcja: Zapewnia wystarczającą trakcję ciężarówkom podczas startu pod ciężkimi obciążeniami lub na złożonym terenie poprzez skuteczne rozkład momentu obrotowego i transmisję mocy.
• Oznaki zużycia: Jeśli pojazd występuje z niezwykłym hałasem, drgawkami lub trudnościami z przechodzeniem w niskich biegach, może to wskazywać, że element jest zużyty i wymaga terminowej inspekcji, naprawy,lub zastępstwa.
• Części powiązane: Zwykle jest stosowany w połączeniu z częściami skrzyni biegów, takimi jak WG2203100006 (inną specyfikacja węzła spinalnego) i rękawów synchronizatora.
| Nazwa produktu | Zgromadzenie węzła stożkowego o niskim poziomie |
|---|---|
| Numer części | WG2203100005 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 6 kg |
| Wymiary | 390 X 390 X 60 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce