| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
QSK45-C, Cummins tarafından üretilen ve Quantum serisine ait, yüksek güçlü, ağır hizmet tipi endüstriyel sınıf bir dizel motordur. Bu motor öncelikle büyük ekskavatörler, arazi kamyonları ve diğer ağır inşaat ve madencilik makineleri gibi son derece zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Temel Teknik Özellikler
Motor Tipi: V12, 4 zamanlı, su soğutmalı dizel motor.
Hacim: Yaklaşık 45 litre (2746 inç küp).
Güç Çıkışı: Ayarlama ve uygulamaya bağlı olarak genellikle 1200 HP (895 kW) ile 2250 HP (1677 kW) arasında değişir.
Tepe Torku: Yaklaşık 7871 N·m'ye kadar.
| Ürün Adı | dizel motor |
|---|---|
| Parça Numarası | QSK45-C |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Belgelendirmesi | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 5813 kg |
| Boyutlar | 2300X1500X1500mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
QSK45-C, Cummins tarafından üretilen ve Quantum serisine ait, yüksek güçlü, ağır hizmet tipi endüstriyel sınıf bir dizel motordur. Bu motor öncelikle büyük ekskavatörler, arazi kamyonları ve diğer ağır inşaat ve madencilik makineleri gibi son derece zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Temel Teknik Özellikler
Motor Tipi: V12, 4 zamanlı, su soğutmalı dizel motor.
Hacim: Yaklaşık 45 litre (2746 inç küp).
Güç Çıkışı: Ayarlama ve uygulamaya bağlı olarak genellikle 1200 HP (895 kW) ile 2250 HP (1677 kW) arasında değişir.
Tepe Torku: Yaklaşık 7871 N·m'ye kadar.
| Ürün Adı | dizel motor |
|---|---|
| Parça Numarası | QSK45-C |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Belgelendirmesi | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 5813 kg |
| Boyutlar | 2300X1500X1500mm |