| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
De QSK45-C is een krachtige, zware industriële dieselmotor vervaardigd door Cummins en behoort tot de Quantum-serie. Deze motor is in de eerste plaats ontworpen voor extreem uitdagende industriële toepassingen, zoals grote graafmachines, terreinwagens en andere zware bouw- en mijnbouwmachines.
Belangrijkste technische specificaties
Motortype: V12, 4-takt, watergekoelde dieselmotor.
Cilinderinhoud: ongeveer 45 liter (2746 kubieke inch).
Vermogen: varieert doorgaans van 1200 pk (895 kW) tot 2250 pk (1677 kW), afhankelijk van afstemming en toepassing.
Piekkoppel: Tot ongeveer 7871 N·m.
| Productnaam | dieselmotor |
|---|---|
| Onderdeelnummer | QSK45-C |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 5813 kg |
| Afmetingen | 2300 X 1500 X 1500 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
De QSK45-C is een krachtige, zware industriële dieselmotor vervaardigd door Cummins en behoort tot de Quantum-serie. Deze motor is in de eerste plaats ontworpen voor extreem uitdagende industriële toepassingen, zoals grote graafmachines, terreinwagens en andere zware bouw- en mijnbouwmachines.
Belangrijkste technische specificaties
Motortype: V12, 4-takt, watergekoelde dieselmotor.
Cilinderinhoud: ongeveer 45 liter (2746 kubieke inch).
Vermogen: varieert doorgaans van 1200 pk (895 kW) tot 2250 pk (1677 kW), afhankelijk van afstemming en toepassing.
Piekkoppel: Tot ongeveer 7871 N·m.
| Productnaam | dieselmotor |
|---|---|
| Onderdeelnummer | QSK45-C |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 5813 kg |
| Afmetingen | 2300 X 1500 X 1500 mm |