| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
612600190224 is het onderdeelnummer voor de voorste zuurstofsensor die wordt gebruikt in Weichai aardgasmotoren.
Dit onderdeel wordt hoofdzakelijk gebruikt om de zuurstofconcentratie in de uitlaatgassen van de motor te controleren om de elektronische bedieningseenheid (ECU) te helpen de lucht-brandstofverhouding aan te passen,de efficiënte werking van de motor en de naleving van de emissienormen.
| Productnaam | Gaszuurstofsensor |
|---|---|
| Deelnummer | 612600190224 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Afmetingen | 130 x 100 x 40 mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
612600190224 is het onderdeelnummer voor de voorste zuurstofsensor die wordt gebruikt in Weichai aardgasmotoren.
Dit onderdeel wordt hoofdzakelijk gebruikt om de zuurstofconcentratie in de uitlaatgassen van de motor te controleren om de elektronische bedieningseenheid (ECU) te helpen de lucht-brandstofverhouding aan te passen,de efficiënte werking van de motor en de naleving van de emissienormen.
| Productnaam | Gaszuurstofsensor |
|---|---|
| Deelnummer | 612600190224 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Afmetingen | 130 x 100 x 40 mm |
Bestel- en verzendinformatie