| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
DZ97259240015 is een belangrijk onderdeelnummer in de SHACMAN-serie voor zware vrachtwagens, voornamelijk aangeduid als de telescopische stangconstructie of de versnellingspookconstructie.
Kernparameters en functies
• Productnaam: Telescopische hendelconstructie/transmissieschakelhendel (telescopisch)
• Toepasselijke voertuigen: voornamelijk gebruikt in zware vrachtwagens uit de Shaanxi Automobile Delong X3000-serie, ook compatibel met de modellen F2000, F3000, M3000, H3000, X5000 en X6000.
• Belangrijkste functies: Dit onderdeel maakt deel uit van het transmissiecontrolemechanisme van het voertuig en is verantwoordelijk voor het doorgeven van de bedieningsopdrachten van de bestuurder aan de versnellingsbak. Het telescopische ontwerp helpt zich aan te passen aan verschillende cabineconfiguraties of bewegingsbereiken.
| Productnaam | Telescopische staafconstructie |
|---|---|
| Onderdeelnummer | DZ97259240015 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 10 kg |
| Afmetingen | 100 x 200 x 300 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
DZ97259240015 is een belangrijk onderdeelnummer in de SHACMAN-serie voor zware vrachtwagens, voornamelijk aangeduid als de telescopische stangconstructie of de versnellingspookconstructie.
Kernparameters en functies
• Productnaam: Telescopische hendelconstructie/transmissieschakelhendel (telescopisch)
• Toepasselijke voertuigen: voornamelijk gebruikt in zware vrachtwagens uit de Shaanxi Automobile Delong X3000-serie, ook compatibel met de modellen F2000, F3000, M3000, H3000, X5000 en X6000.
• Belangrijkste functies: Dit onderdeel maakt deel uit van het transmissiecontrolemechanisme van het voertuig en is verantwoordelijk voor het doorgeven van de bedieningsopdrachten van de bestuurder aan de versnellingsbak. Het telescopische ontwerp helpt zich aan te passen aan verschillende cabineconfiguraties of bewegingsbereiken.
| Productnaam | Telescopische staafconstructie |
|---|---|
| Onderdeelnummer | DZ97259240015 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 10 kg |
| Afmetingen | 100 x 200 x 300 mm |