| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
DZ96189360004 is een luchtdroger die wordt gebruikt op Shaanxi Automobile Delong (SHACMAN) serie zware vrachtwagens.
Technische specificaties en samenstelling
• Hoofdfunctie: filtert en verwijdert vocht en olie uit de perslucht in het remsysteem, waardoor roest of bevriezing voorkomen wordt.
• Afneembare onderdelen:
• Droogcartridge (filterelement): Het overeenkomstige onderdeelnummer is meestal DZ96189360121.
• Matching Components: vaak gebruikt in combinatie met een viercircuits beschermklep (DZ96189360005) om de luchtvoorbereidingsunit te vormen.
| Productnaam | Verzameling van luchtdrogers |
|---|---|
| Deelnummer | DZ96189360004 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 7 kg |
| Afmetingen | 300 x 220 x 200 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
DZ96189360004 is een luchtdroger die wordt gebruikt op Shaanxi Automobile Delong (SHACMAN) serie zware vrachtwagens.
Technische specificaties en samenstelling
• Hoofdfunctie: filtert en verwijdert vocht en olie uit de perslucht in het remsysteem, waardoor roest of bevriezing voorkomen wordt.
• Afneembare onderdelen:
• Droogcartridge (filterelement): Het overeenkomstige onderdeelnummer is meestal DZ96189360121.
• Matching Components: vaak gebruikt in combinatie met een viercircuits beschermklep (DZ96189360005) om de luchtvoorbereidingsunit te vormen.
| Productnaam | Verzameling van luchtdrogers |
|---|---|
| Deelnummer | DZ96189360004 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 7 kg |
| Afmetingen | 300 x 220 x 200 mm |