| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
1311910-133 is een expansietank (meestal met een vuldop) voor koelsystemen voor bedrijfsvoertuigen (vrachtwagens).
Producteigenschappen:
Naam: Expansietank / extra watertank / compensatiewatertank / koelvloeistofreservoir.
Locatie: Meestal geïnstalleerd op een specifieke locatie aan de achterkant van de cabine of het motorcompartiment, ook wel een "aan de achterkant gemonteerd" of "klein waterreservoir achter de cabine" genoemd.
Belangrijkste functies:
Drukregeling: Absorbeert het grotere volume koelvloeistof bij verhitting, waardoor overdruk in het koelsysteem wordt voorkomen.
Niveaucompensatie: fungeert als koelvloeistofreservoir en vult vloeistof aan wanneer het systeem afkoelt en samentrekt.
Lucht-waterscheiding: Verdrijft lucht uit het koelsysteem, waardoor de efficiëntie van de warmteafvoer wordt verbeterd.
| Productnaam | Expansievat |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 1311910-133 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Afmetingen | 400 x 280 x 250 mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
1311910-133 is een expansietank (meestal met een vuldop) voor koelsystemen voor bedrijfsvoertuigen (vrachtwagens).
Producteigenschappen:
Naam: Expansietank / extra watertank / compensatiewatertank / koelvloeistofreservoir.
Locatie: Meestal geïnstalleerd op een specifieke locatie aan de achterkant van de cabine of het motorcompartiment, ook wel een "aan de achterkant gemonteerd" of "klein waterreservoir achter de cabine" genoemd.
Belangrijkste functies:
Drukregeling: Absorbeert het grotere volume koelvloeistof bij verhitting, waardoor overdruk in het koelsysteem wordt voorkomen.
Niveaucompensatie: fungeert als koelvloeistofreservoir en vult vloeistof aan wanneer het systeem afkoelt en samentrekt.
Lucht-waterscheiding: Verdrijft lucht uit het koelsysteem, waardoor de efficiëntie van de warmteafvoer wordt verbeterd.
| Productnaam | Expansievat |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 1311910-133 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Afmetingen | 400 x 280 x 250 mm |
Bestel- en verzendinformatie