| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
WG9114160030 is een koppeling loslager gebruikt in Sinotruk HOWO serie zware vrachtwagens.
Kernparameters en toepassingen
Productnaam: koppelingslegering
Toepasselijke voertuigen: voornamelijk gebruikt in zware vrachtwagenmodellen zoals de Sinotruk HOWO, HOWO A7, T7 en N7.
functie: tussen de koppeling en de versnellingsbak wordt gemonteerd,het is verantwoordelijk voor het loskoppelen van de drukplaat van de koppeling van de wrijvingsplaten door het lager door de versnellingsvork te duwen wanneer het koppelpedaal is ingedrukt, waardoor de krachtoverdracht voor versnellingswisseling wordt onderbroken.
Materiaal: Meestal gemaakt van hoogsterk lagerstaal.
| Productnaam | Verwijderingslager van de koppeling |
|---|---|
| Deelnummer | WG9114160030 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 3 kg |
| Afmetingen | 158 x 158 x 115 mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
WG9114160030 is een koppeling loslager gebruikt in Sinotruk HOWO serie zware vrachtwagens.
Kernparameters en toepassingen
Productnaam: koppelingslegering
Toepasselijke voertuigen: voornamelijk gebruikt in zware vrachtwagenmodellen zoals de Sinotruk HOWO, HOWO A7, T7 en N7.
functie: tussen de koppeling en de versnellingsbak wordt gemonteerd,het is verantwoordelijk voor het loskoppelen van de drukplaat van de koppeling van de wrijvingsplaten door het lager door de versnellingsvork te duwen wanneer het koppelpedaal is ingedrukt, waardoor de krachtoverdracht voor versnellingswisseling wordt onderbroken.
Materiaal: Meestal gemaakt van hoogsterk lagerstaal.
| Productnaam | Verwijderingslager van de koppeling |
|---|---|
| Deelnummer | WG9114160030 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 3 kg |
| Afmetingen | 158 x 158 x 115 mm |
Bestel- en verzendinformatie