| MOQ: | 2 STUKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 PCs |
| Productnaam | Montage van luchtdroger |
|---|---|
| Deelnummer | DZ9L149360133 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 5.9 kg |
| Afmetingen | 300 mm x 250 mm x 200 mm |
| MOQ: | 2 STUKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 PCs |
| Productnaam | Montage van luchtdroger |
|---|---|
| Deelnummer | DZ9L149360133 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 5.9 kg |
| Afmetingen | 300 mm x 250 mm x 200 mm |