| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 szt |
| Nazwa produktu | Zespół osuszacza powietrza |
|---|---|
| Numer części | DZ9L149360133 |
| Stan | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Norma jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikat Jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 5,9 kg |
| Wymiary | 300 mm x 250 mm x 200 mm |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 szt |
| Nazwa produktu | Zespół osuszacza powietrza |
|---|---|
| Numer części | DZ9L149360133 |
| Stan | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Norma jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikat Jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 5,9 kg |
| Wymiary | 300 mm x 250 mm x 200 mm |