| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Dongfeng Kamyon yedek parçaları için el kontrol valf montajı-traktör 3517010-CL3201
Bu el fren valfi, Dongfeng Captur ve hafif kamyonlar gibi ticari araçlar için tasarlanmıştır. Yüksek dayanıklılıklı alüminyum alaşım valf gövdesi ve yüksek hassasiyetli bir mühürleme valf çekirdeği kullanır.Asıl fabrika teknik standartlarına sıkı sıkıya uygunHava sızıntısını etkili bir şekilde önleyebilir ve istikrarlı hava basıncını sağlayabilir.Sık sık start-stop ve tepe başlama park gibi zor koşullarda hassas ve güvenilir park fren kontrolü sağlayabilirKargo araçlarının sürüş ve park güvenliğini sağlamak için ideal bir orijinal fabrika yedek parçasıdır.
| Ürün Adı | El kontrol valf montajı-traktör |
|---|---|
| Bölüm Numarası | 3517010-CL3201 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2 kg |
| Boyutları | 200 x 140 x 90 mm |
![]()
![]()
Sipariş ve Nakliye Bilgisi
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Dongfeng Kamyon yedek parçaları için el kontrol valf montajı-traktör 3517010-CL3201
Bu el fren valfi, Dongfeng Captur ve hafif kamyonlar gibi ticari araçlar için tasarlanmıştır. Yüksek dayanıklılıklı alüminyum alaşım valf gövdesi ve yüksek hassasiyetli bir mühürleme valf çekirdeği kullanır.Asıl fabrika teknik standartlarına sıkı sıkıya uygunHava sızıntısını etkili bir şekilde önleyebilir ve istikrarlı hava basıncını sağlayabilir.Sık sık start-stop ve tepe başlama park gibi zor koşullarda hassas ve güvenilir park fren kontrolü sağlayabilirKargo araçlarının sürüş ve park güvenliğini sağlamak için ideal bir orijinal fabrika yedek parçasıdır.
| Ürün Adı | El kontrol valf montajı-traktör |
|---|---|
| Bölüm Numarası | 3517010-CL3201 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2 kg |
| Boyutları | 200 x 140 x 90 mm |
![]()
![]()
Sipariş ve Nakliye Bilgisi