| Adedi: | Denize uygun ahşap kasalar |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 adet |
| Ürün Adı | Ön Fren Sürtünme Balataları |
|---|---|
| Parça Numarası | 20502261 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Belgelendirmesi | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 3,38 kg |
| Boyutlar | 155 mm × 200 mm × 14,5 mm |
| Adedi: | Denize uygun ahşap kasalar |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 adet |
| Ürün Adı | Ön Fren Sürtünme Balataları |
|---|---|
| Parça Numarası | 20502261 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Belgelendirmesi | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 3,38 kg |
| Boyutlar | 155 mm × 200 mm × 14,5 mm |