| MOQ: | 50 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 PCs |
| Productnaam | Frictieblokken voorrem |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 20502261 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 3,38 kg |
| Afmetingen | 155 mm × 200 mm × 14,5 mm |
| MOQ: | 50 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 PCs |
| Productnaam | Frictieblokken voorrem |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 20502261 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 3,38 kg |
| Afmetingen | 155 mm × 200 mm × 14,5 mm |