| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
612640060116, Weichai motor sistemindeki önemli bir yedek parça numarasıdır, özellikle kemer gerdiriciye karşılık gelir.
Bu bileşen, ağır kamyon motorlarında, sürücü kemerinin çalışma sırasında uygun gerilimi korumasını sağlamak ve kemerin kaymasını veya düşmesini önlemek için kullanılır.
| Ürün Adı | Otomatik gergici |
|---|---|
| Bölüm Numarası | 612640060116 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2 kg |
| Boyutları | 190 x 100 x 70 mm |
Sipariş ve Nakliye Bilgisi
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
612640060116, Weichai motor sistemindeki önemli bir yedek parça numarasıdır, özellikle kemer gerdiriciye karşılık gelir.
Bu bileşen, ağır kamyon motorlarında, sürücü kemerinin çalışma sırasında uygun gerilimi korumasını sağlamak ve kemerin kaymasını veya düşmesini önlemek için kullanılır.
| Ürün Adı | Otomatik gergici |
|---|---|
| Bölüm Numarası | 612640060116 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2 kg |
| Boyutları | 190 x 100 x 70 mm |
Sipariş ve Nakliye Bilgisi