| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| standard packaging: | Ενιαίο χαρτόνι, συσκευασία με μεμβράνη εσωτερικά και τυλιγμένη με μεμβράνη εξωτερικά. Τα μεγάλα αντι |
| Delivery period: | 7-10 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 τεμ |
Το 1001040-91W αναφέρεται συνήθως στην εμπρόσθια στήριξη του κινητήρα (ή στην ελαστική στήριξη) στα βαρέα φορτηγά FAW Jiefang (FAW).
Λεπτομέρειες
• Όνομα τμήματος: Προσωρινή τοποθέτηση κινητήρα / ελαστικό μαξιλάρι
• Εφαρμόσιμα εμπορικά σήματα: Χρησιμοποιούνται κυρίως σε οχήματα FAW Jiefang (FAW), ειδικά σε μοντέλα των σειρών J6 και JH6.
• Λειτουργία: Ως μέρος του συστήματος τοποθέτησης του κινητήρα, υποστηρίζει τον κινητήρα και παρέχει απορρόφηση των κρούσεων και αποσβεσμό.
| Ονομασία του προϊόντος | Συγκρότημα πλακέτας τοποθέτησης κινητήρα |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | 1001040-91W |
| Υπόθεση | Νέο |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Πρότυπο ποιότητας | 100% δοκιμασμένο |
| Πιστοποίηση ποιότητας | Εφαρμογή των κανόνων ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Βάρος | 2 κιλά |
| Μέγεθος | 600 x 500 x 400 mm |
Πληροφορίες παραγγελίας και αποστολής
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| standard packaging: | Ενιαίο χαρτόνι, συσκευασία με μεμβράνη εσωτερικά και τυλιγμένη με μεμβράνη εξωτερικά. Τα μεγάλα αντι |
| Delivery period: | 7-10 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 τεμ |
Το 1001040-91W αναφέρεται συνήθως στην εμπρόσθια στήριξη του κινητήρα (ή στην ελαστική στήριξη) στα βαρέα φορτηγά FAW Jiefang (FAW).
Λεπτομέρειες
• Όνομα τμήματος: Προσωρινή τοποθέτηση κινητήρα / ελαστικό μαξιλάρι
• Εφαρμόσιμα εμπορικά σήματα: Χρησιμοποιούνται κυρίως σε οχήματα FAW Jiefang (FAW), ειδικά σε μοντέλα των σειρών J6 και JH6.
• Λειτουργία: Ως μέρος του συστήματος τοποθέτησης του κινητήρα, υποστηρίζει τον κινητήρα και παρέχει απορρόφηση των κρούσεων και αποσβεσμό.
| Ονομασία του προϊόντος | Συγκρότημα πλακέτας τοποθέτησης κινητήρα |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | 1001040-91W |
| Υπόθεση | Νέο |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Πρότυπο ποιότητας | 100% δοκιμασμένο |
| Πιστοποίηση ποιότητας | Εφαρμογή των κανόνων ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Βάρος | 2 κιλά |
| Μέγεθος | 600 x 500 x 400 mm |
Πληροφορίες παραγγελίας και αποστολής