| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Productgegevens
• Toepassing: voornamelijk gebruikt in het motorkoelsysteem van Yutong-bussen (zoals het ZK6120-model), dat verantwoordelijk is voor het circuleren van koelmiddel om de normale bedrijfstemperatuur van de motor te handhaven.
• Compatibiliteit: Deze twee nummers verschijnen vaak in paren in de productlijsten, soms als uitwisselbare onderdelen of verschillende onderdelennummers binnen dezelfde waterpompassemblage.
• Gemeenschappelijke verwante nummers: dezelfde onderdelenverpakking kan ook modelnummers bevatten, zoals 1307-00147 of 1307-00311.
| Productnaam | Waterpomp |
|---|---|
| Deelnummer | 1307-0040 1307-00410 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 12 kg |
| Afmetingen | 400 x 300 x 300 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Productgegevens
• Toepassing: voornamelijk gebruikt in het motorkoelsysteem van Yutong-bussen (zoals het ZK6120-model), dat verantwoordelijk is voor het circuleren van koelmiddel om de normale bedrijfstemperatuur van de motor te handhaven.
• Compatibiliteit: Deze twee nummers verschijnen vaak in paren in de productlijsten, soms als uitwisselbare onderdelen of verschillende onderdelennummers binnen dezelfde waterpompassemblage.
• Gemeenschappelijke verwante nummers: dezelfde onderdelenverpakking kan ook modelnummers bevatten, zoals 1307-00147 of 1307-00311.
| Productnaam | Waterpomp |
|---|---|
| Deelnummer | 1307-0040 1307-00410 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 12 kg |
| Afmetingen | 400 x 300 x 300 mm |