| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Functies en kenmerken
Kernfunctie:Het onderschept effectief stof en onzuiverheden in de lucht die de motor binnenkomt door meerdere lagen filtratiemiddelen, waardoor de lucht die wordt ingevoerd schoon is.het verbeteren van de motorprestaties en het verlengen van de levensduur.
Materiaalbeschrijving:Normaal gesproken wordt gebruikgemaakt van filterpapier met een hoge dichtheid en metalen structurele componenten met een uitstekende filtratie-efficiëntie en duurzaamheid.
Aankoop aanbevelingen:De markt biedt een verscheidenheid aan soorten, van standaard- en middenklasse tot geïmporteerde modellen (zoals Fleetguard en SNSC).Het wordt aanbevolen de juiste filterklasse te kiezen op basis van het stofgehalte in de bedrijfsomgeving van het voertuig..
| Productnaam | Montage van luchtfilterelementen |
|---|---|
| Deelnummer | DZ98149190836 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2.5 kg |
| Afmetingen | 430 x 270 x 270 mm |
![]()
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Functies en kenmerken
Kernfunctie:Het onderschept effectief stof en onzuiverheden in de lucht die de motor binnenkomt door meerdere lagen filtratiemiddelen, waardoor de lucht die wordt ingevoerd schoon is.het verbeteren van de motorprestaties en het verlengen van de levensduur.
Materiaalbeschrijving:Normaal gesproken wordt gebruikgemaakt van filterpapier met een hoge dichtheid en metalen structurele componenten met een uitstekende filtratie-efficiëntie en duurzaamheid.
Aankoop aanbevelingen:De markt biedt een verscheidenheid aan soorten, van standaard- en middenklasse tot geïmporteerde modellen (zoals Fleetguard en SNSC).Het wordt aanbevolen de juiste filterklasse te kiezen op basis van het stofgehalte in de bedrijfsomgeving van het voertuig..
| Productnaam | Montage van luchtfilterelementen |
|---|---|
| Deelnummer | DZ98149190836 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2.5 kg |
| Afmetingen | 430 x 270 x 270 mm |
![]()