| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
DZ15221440500, SHACMAN ağır hizmet kamyonlarının kabinine yönelik bir arka amortisördür. Öncelikle yol yüzeyindeki tümsekleri ve titreşimleri emerek kabin sürüş konforunu artırmak için tasarlanmıştır.
Ürün Özellikleri
• Dayanıklılık: Ağır ticari araçlar için tasarlanmış olup zorlu taşıma ortamlarına dayanabilmesi için genellikle yüksek mukavemetli çelik ve yüksek kaliteli contalar kullanılır.
• Bakım Önerileri:
• Kabinin her iki tarafının dengesini ve stabilitesini korumak için bunların çift olarak değiştirilmesi tavsiye edilir.
• Yağ sızıntısı, deformasyon veya burç aşınması belirtileri olup olmadığını düzenli olarak kontrol edin; çünkü bu sorunlar doğrudan kabin titreşiminin artmasına neden olabilir.
| Ürün Adı | Arka süspansiyon amortisörü |
|---|---|
| Parça Numarası | DZ15221440500 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 8 kg |
| Boyutlar | 300x100X100mm |
Sipariş ve Gönderim Bilgileri
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
DZ15221440500, SHACMAN ağır hizmet kamyonlarının kabinine yönelik bir arka amortisördür. Öncelikle yol yüzeyindeki tümsekleri ve titreşimleri emerek kabin sürüş konforunu artırmak için tasarlanmıştır.
Ürün Özellikleri
• Dayanıklılık: Ağır ticari araçlar için tasarlanmış olup zorlu taşıma ortamlarına dayanabilmesi için genellikle yüksek mukavemetli çelik ve yüksek kaliteli contalar kullanılır.
• Bakım Önerileri:
• Kabinin her iki tarafının dengesini ve stabilitesini korumak için bunların çift olarak değiştirilmesi tavsiye edilir.
• Yağ sızıntısı, deformasyon veya burç aşınması belirtileri olup olmadığını düzenli olarak kontrol edin; çünkü bu sorunlar doğrudan kabin titreşiminin artmasına neden olabilir.
| Ürün Adı | Arka süspansiyon amortisörü |
|---|---|
| Parça Numarası | DZ15221440500 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 8 kg |
| Boyutlar | 300x100X100mm |
Sipariş ve Gönderim Bilgileri