| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Ten typ filtra jest szeroko stosowany w dużych pojazdach użytkowych i silnikach przemysłowych. Jego główne funkcje i zastosowania są następujące:
• Zakres zastosowania: Przede wszystkim kompatybilny z silnikami Cummins (takimi jak NT855, KT19, KT38, KT50, QSK19, QSK38, X15, ISM11 itp.).
• Funkcja: Służy do filtrowania zanieczyszczeń z oleju silnikowego, oleju przekładniowego lub oleju hydraulicznego, chroniąc silnik przed zużyciem.
• Cechy produktu:
• Konstrukcja typu spin-on zapewniająca łatwą i szybką wymianę.
• Wzmocnione spawy i trwała obudowa wytrzymują przepływ pulsacyjny pod wysokim ciśnieniem.
• Skuteczność filtracji wynosi zazwyczaj 95%.
| Nazwa produktu | Filtr oleju |
|---|---|
| Numer części | LF670 |
| Stan | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Norma jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikat Jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 2 kg |
| Wymiary | 250 x 120 x 120 mm |
![]()
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Ten typ filtra jest szeroko stosowany w dużych pojazdach użytkowych i silnikach przemysłowych. Jego główne funkcje i zastosowania są następujące:
• Zakres zastosowania: Przede wszystkim kompatybilny z silnikami Cummins (takimi jak NT855, KT19, KT38, KT50, QSK19, QSK38, X15, ISM11 itp.).
• Funkcja: Służy do filtrowania zanieczyszczeń z oleju silnikowego, oleju przekładniowego lub oleju hydraulicznego, chroniąc silnik przed zużyciem.
• Cechy produktu:
• Konstrukcja typu spin-on zapewniająca łatwą i szybką wymianę.
• Wzmocnione spawy i trwała obudowa wytrzymują przepływ pulsacyjny pod wysokim ciśnieniem.
• Skuteczność filtracji wynosi zazwyczaj 95%.
| Nazwa produktu | Filtr oleju |
|---|---|
| Numer części | LF670 |
| Stan | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Norma jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikat Jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 2 kg |
| Wymiary | 250 x 120 x 120 mm |
![]()