| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
FHD9014932010701 komt overeen met de differentieelconstructie tussen de wielen van Shaanxi Automobile Heavy Truck (SHACMAN).
1. Basiskenmerken
• Naam: Differentieel tussen de wielen
• Toepasselijk astype: voornamelijk gebruikt in de achteraandrijfas van de HANDE HDZ300-serie.
• Toepasselijke modellen: Shaanxi Automobile Delong-serie (zoals F3000, X3000, M3000, enz.)
2. Interne componenten
Volgens relevante onderdeleninformatie bevat deze montage doorgaans de volgende kernsubcomponenten:
• Halve tandwielpakking: onderdeelnummer 81.35613.0043
• Planetaire tandwielpakking: onderdeelnummer DZ90149320011
• Zeskantflensbouten: onderdeelnummer DZ90149320007
• Differentieelhuis: onderdeelnummer HD90149320107
| Productnaam | Differentiële montage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | FHD9014932010701 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 24 kg |
| Afmetingen | 300 x 300 x 250 mm |
![]()
![]()
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
FHD9014932010701 komt overeen met de differentieelconstructie tussen de wielen van Shaanxi Automobile Heavy Truck (SHACMAN).
1. Basiskenmerken
• Naam: Differentieel tussen de wielen
• Toepasselijk astype: voornamelijk gebruikt in de achteraandrijfas van de HANDE HDZ300-serie.
• Toepasselijke modellen: Shaanxi Automobile Delong-serie (zoals F3000, X3000, M3000, enz.)
2. Interne componenten
Volgens relevante onderdeleninformatie bevat deze montage doorgaans de volgende kernsubcomponenten:
• Halve tandwielpakking: onderdeelnummer 81.35613.0043
• Planetaire tandwielpakking: onderdeelnummer DZ90149320011
• Zeskantflensbouten: onderdeelnummer DZ90149320007
• Differentieelhuis: onderdeelnummer HD90149320107
| Productnaam | Differentiële montage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | FHD9014932010701 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 24 kg |
| Afmetingen | 300 x 300 x 250 mm |
![]()
![]()