| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
1000422381 verwijst doorgaans naar het onderdeelnummer van een brandstoffilter voor dieselmotoren van Weichai.
Basisproductinformatie:
• Productnaam: Brandstofgrobfilter of olie-waterseparator.
• Hoofdmerk: Weichai.
• Toepasselijke voertuigen/motoren: voornamelijk gebruikt in Weichai-motoren zoals WP10, WP12 en WD12.en industriële generatoren.
Belangrijkste specificaties en vervangingsnummers:
• Filtratiekwaliteit: Filtratie met een hoog rendement, meestal met een filterpercentage van 99,5% voor deeltjes groter dan 5 micron.
• Algemene materialen: metalen buitenschil met een microporeus filterpapierfilterelement erin.
| Productnaam | Brandstofgrobfilter |
|---|---|
| Deelnummer | 1000422381 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2 kg |
| Afmetingen | 240 x 120 x 120 mm |
![]()
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
1000422381 verwijst doorgaans naar het onderdeelnummer van een brandstoffilter voor dieselmotoren van Weichai.
Basisproductinformatie:
• Productnaam: Brandstofgrobfilter of olie-waterseparator.
• Hoofdmerk: Weichai.
• Toepasselijke voertuigen/motoren: voornamelijk gebruikt in Weichai-motoren zoals WP10, WP12 en WD12.en industriële generatoren.
Belangrijkste specificaties en vervangingsnummers:
• Filtratiekwaliteit: Filtratie met een hoog rendement, meestal met een filterpercentage van 99,5% voor deeltjes groter dan 5 micron.
• Algemene materialen: metalen buitenschil met een microporeus filterpapierfilterelement erin.
| Productnaam | Brandstofgrobfilter |
|---|---|
| Deelnummer | 1000422381 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2 kg |
| Afmetingen | 240 x 120 x 120 mm |
![]()