| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
WG9231342006 is het onderdeelnummer voor de remtrommel op de achteras van de zware vrachtwagens uit de HOWO-serie, vervaardigd door Sinotruk.
Kernparameters en toepassingen
Dit onderdeel is een belangrijk slijtageonderdeel in het remsysteem van vrachtwagens en wordt voornamelijk gebruikt om de remkracht over te brengen en de warmte af te voeren die tijdens het remmen wordt gegenereerd.
Toepasselijke voertuigen: voornamelijk gebruikt in 6x4 of 8x4 zware voertuigen zoals de Sinotruk HOWO 371, HOWO dumptrucks en opleggertrekkers.
Montagelocatie: Achteras.
Hoofdmateriaal: Meestal gemaakt van hoogwaardig gietijzer, met een gedeeltelijk verdikt ontwerp (Widened Brake) om de remprestaties en duurzaamheid te verbeteren.
Kenmerken: Over het algemeen een 10-gaats ontwerp, geschikt voor zware assystemen.
| Productnaam | Remtrommel achter |
|---|---|
| Onderdeelnummer | WG9231342006 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 53 kg |
| Afmetingen | 475 x 475 x 300 mm |
![]()
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
WG9231342006 is het onderdeelnummer voor de remtrommel op de achteras van de zware vrachtwagens uit de HOWO-serie, vervaardigd door Sinotruk.
Kernparameters en toepassingen
Dit onderdeel is een belangrijk slijtageonderdeel in het remsysteem van vrachtwagens en wordt voornamelijk gebruikt om de remkracht over te brengen en de warmte af te voeren die tijdens het remmen wordt gegenereerd.
Toepasselijke voertuigen: voornamelijk gebruikt in 6x4 of 8x4 zware voertuigen zoals de Sinotruk HOWO 371, HOWO dumptrucks en opleggertrekkers.
Montagelocatie: Achteras.
Hoofdmateriaal: Meestal gemaakt van hoogwaardig gietijzer, met een gedeeltelijk verdikt ontwerp (Widened Brake) om de remprestaties en duurzaamheid te verbeteren.
Kenmerken: Over het algemeen een 10-gaats ontwerp, geschikt voor zware assystemen.
| Productnaam | Remtrommel achter |
|---|---|
| Onderdeelnummer | WG9231342006 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 53 kg |
| Afmetingen | 475 x 475 x 300 mm |
![]()