| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Productkerninformatie
• Toepasselijke voertuigmodellen:In de eerste plaats compatibel met de Shaanxi Automobile Delong F3000-serie, ook compatibel met sommige modellen zoals M3000 en X3000.
• Belangrijkste functies:Geïntegreerde weergave van belangrijke bedrijfsgegevens zoals voertuigsnelheid, motortoerental, brandstofpeil en koelvloeistoftemperatuur (motortemperatuur), uitgerust met een LCD-scherm.
• Elektrische specificaties:Ondersteunt 12V- of 24V-systemen.
• OEM-kenmerk:Dit onderdeelnummer is een origineel Shaanxi Automobile-onderdeelnummer, waardoor een nauwkeurige afstemming van de installatielocatie en elektrische connectoren wordt gegarandeerd.
| Productnaam | Combinatie instrumenten |
|---|---|
| Onderdeelnummer | DZ93189584134 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2 kg |
| Afmetingen | 400X240X120mm |
![]()
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Productkerninformatie
• Toepasselijke voertuigmodellen:In de eerste plaats compatibel met de Shaanxi Automobile Delong F3000-serie, ook compatibel met sommige modellen zoals M3000 en X3000.
• Belangrijkste functies:Geïntegreerde weergave van belangrijke bedrijfsgegevens zoals voertuigsnelheid, motortoerental, brandstofpeil en koelvloeistoftemperatuur (motortemperatuur), uitgerust met een LCD-scherm.
• Elektrische specificaties:Ondersteunt 12V- of 24V-systemen.
• OEM-kenmerk:Dit onderdeelnummer is een origineel Shaanxi Automobile-onderdeelnummer, waardoor een nauwkeurige afstemming van de installatielocatie en elektrische connectoren wordt gegarandeerd.
| Productnaam | Combinatie instrumenten |
|---|---|
| Onderdeelnummer | DZ93189584134 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2 kg |
| Afmetingen | 400X240X120mm |
![]()