| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
WG2210020007 jest kluczowym elementem skrzyni biegów ciężarowych produkowanych przez China National Heavy Duty Truck Group (SINOTRUK), specjalnie o nazwie Input Shaft.
Kluczowe informacje
• Nazwa części: Szełka wejściowa (znana również jako "pierwsza szyba").
• Zastosowane marki: stosowane głównie w pojazdach serii HOWO i SITRAK C7H/C9H, G7 firmy SINOTRUK.
• Główną funkcję: Jako końcowy wprowadzający moc w układzie biegów, jego podstawową funkcją jest skuteczne przekazywanie mocy silnika do układu biegów, a tym samym napędzenie kół.
• Kompatybilna skrzynia biegów: powszechnie stosowana w silnikach ciężkich, takich jak HOWO T7H.
Zalecenia dotyczące utrzymania i zamówień publicznych
• Materiały i trwałość: element ten jest zazwyczaj wykonany ze stali o wysokiej wytrzymałości, aby wytrzymać duży moment obrotowy i naprężenia występujące podczas pracy ciężarówek.
• konserwacja: utrzymanie prawidłowego poziomu i jakości płynu przesyłowego ma kluczowe znaczenie dla zminimalizowania zużycia i przegrzania wału wejściowego.
• Powiązane części: Podczas serwisowania zwykle jednocześnie sprawdza się lub wymienia się dopasowane zęby (WG2229020005), pierwsze przekładnie wału (AZ2210020266) i pierścień oporowy (WG2229040003).
| Nazwa produktu | Włókno wejściowe |
|---|---|
| Numer części | WG2210020007 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 9.2 kg |
| Wymiary | 420 X 110 X 110 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
WG2210020007 jest kluczowym elementem skrzyni biegów ciężarowych produkowanych przez China National Heavy Duty Truck Group (SINOTRUK), specjalnie o nazwie Input Shaft.
Kluczowe informacje
• Nazwa części: Szełka wejściowa (znana również jako "pierwsza szyba").
• Zastosowane marki: stosowane głównie w pojazdach serii HOWO i SITRAK C7H/C9H, G7 firmy SINOTRUK.
• Główną funkcję: Jako końcowy wprowadzający moc w układzie biegów, jego podstawową funkcją jest skuteczne przekazywanie mocy silnika do układu biegów, a tym samym napędzenie kół.
• Kompatybilna skrzynia biegów: powszechnie stosowana w silnikach ciężkich, takich jak HOWO T7H.
Zalecenia dotyczące utrzymania i zamówień publicznych
• Materiały i trwałość: element ten jest zazwyczaj wykonany ze stali o wysokiej wytrzymałości, aby wytrzymać duży moment obrotowy i naprężenia występujące podczas pracy ciężarówek.
• konserwacja: utrzymanie prawidłowego poziomu i jakości płynu przesyłowego ma kluczowe znaczenie dla zminimalizowania zużycia i przegrzania wału wejściowego.
• Powiązane części: Podczas serwisowania zwykle jednocześnie sprawdza się lub wymienia się dopasowane zęby (WG2229020005), pierwsze przekładnie wału (AZ2210020266) i pierścień oporowy (WG2229040003).
| Nazwa produktu | Włókno wejściowe |
|---|---|
| Numer części | WG2210020007 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 9.2 kg |
| Wymiary | 420 X 110 X 110 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce