| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
DZ14251610325 is het onderdeelnummer voor de zware vrachtwagen uit de SHACMAN X3000-serie van China National Heavy Duty Truck Group (Sinotruk)
De specifieke details van dit onderdeel zijn als volgt:
• Productnaam: Binnenvoering cabine links.
• Toepasselijke voertuigen: voornamelijk gebruikt in Shaanxi Automobile Delong X3000-vrachtwagens.
• Onderdeelfunctie: Dient als decoratief paneel of bekledingspaneel aan de linkerkant van het cabine-interieur, verbetert de binnenomgeving en zorgt voor geluids- en warmte-isolatie.
• Gangbare materialen: Meestal gemaakt van hoogwaardige kunststoffen of composietmaterialen om te voldoen aan de duurzaamheidseisen van vrachtwageninterieurs.
| Productnaam | Binnenvoering cabine links |
|---|---|
| Onderdeelnummer | DZ14251610325 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 3 kg |
| Afmetingen | 850 x 450 x 150 mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
DZ14251610325 is het onderdeelnummer voor de zware vrachtwagen uit de SHACMAN X3000-serie van China National Heavy Duty Truck Group (Sinotruk)
De specifieke details van dit onderdeel zijn als volgt:
• Productnaam: Binnenvoering cabine links.
• Toepasselijke voertuigen: voornamelijk gebruikt in Shaanxi Automobile Delong X3000-vrachtwagens.
• Onderdeelfunctie: Dient als decoratief paneel of bekledingspaneel aan de linkerkant van het cabine-interieur, verbetert de binnenomgeving en zorgt voor geluids- en warmte-isolatie.
• Gangbare materialen: Meestal gemaakt van hoogwaardige kunststoffen of composietmaterialen om te voldoen aan de duurzaamheidseisen van vrachtwageninterieurs.
| Productnaam | Binnenvoering cabine links |
|---|---|
| Onderdeelnummer | DZ14251610325 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 3 kg |
| Afmetingen | 850 x 450 x 150 mm |
Bestel- en verzendinformatie