| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 100 adet |
Temel Özellikler:
Nominal güç: 371 hp (yaklaşık 273 kW), maksimum tork yaklaşık 1460-1500 N·m.
Hacim: 9,726 litre (genellikle 10L motor olarak anılır).
Silindir düzeni: Sıralı altı silindirli, su soğutmalı, dört zamanlı, turboşarjlı ve ara soğutmalı.
Emisyon standartları: Başta Euro II olmak üzere bazı geliştirilmiş versiyonlar Çin III standartlarını karşılayabilmektedir.
Çap × Strok: 126 mm × 130 mm.
Ana Uygulamalar ve Değerlendirme
Bu model Sinotruk'un HOWO serisi kamyonlarında en sık kullanılan güç ünitesidir:
Klasik Maçlar: Genellikle HOWO 70 madencilik kamyonları, 6×4 damperli kamyonlar ve eski HOWO çekici üniteleriyle eşleştirilir.
Kullanıcı İncelemeleri: Mekanik pompası (elektronik olmayan ortak yakıt yolu) sayesinde bu motor, yakıt kalitesine son derece uyumludur, bakımı kolaydır ve maliyeti düşüktür; bu da onu madencilik alanları veya denizaşırı inşaat projeleri gibi zorlu ortamlar için ideal kılar.
| Ürün Adı | Weichai 371HP Dizel Motor |
|---|---|
| Parça Numarası | WD315.47 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 850 kg |
| Boyutlar | 1566mm × 582mm × 1024mm |
![]()
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 100 adet |
Temel Özellikler:
Nominal güç: 371 hp (yaklaşık 273 kW), maksimum tork yaklaşık 1460-1500 N·m.
Hacim: 9,726 litre (genellikle 10L motor olarak anılır).
Silindir düzeni: Sıralı altı silindirli, su soğutmalı, dört zamanlı, turboşarjlı ve ara soğutmalı.
Emisyon standartları: Başta Euro II olmak üzere bazı geliştirilmiş versiyonlar Çin III standartlarını karşılayabilmektedir.
Çap × Strok: 126 mm × 130 mm.
Ana Uygulamalar ve Değerlendirme
Bu model Sinotruk'un HOWO serisi kamyonlarında en sık kullanılan güç ünitesidir:
Klasik Maçlar: Genellikle HOWO 70 madencilik kamyonları, 6×4 damperli kamyonlar ve eski HOWO çekici üniteleriyle eşleştirilir.
Kullanıcı İncelemeleri: Mekanik pompası (elektronik olmayan ortak yakıt yolu) sayesinde bu motor, yakıt kalitesine son derece uyumludur, bakımı kolaydır ve maliyeti düşüktür; bu da onu madencilik alanları veya denizaşırı inşaat projeleri gibi zorlu ortamlar için ideal kılar.
| Ürün Adı | Weichai 371HP Dizel Motor |
|---|---|
| Parça Numarası | WD315.47 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 850 kg |
| Boyutlar | 1566mm × 582mm × 1024mm |
![]()