| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
901000-1105350SF1 to filtr paliwa wysokoprężnego z Yuchai.Jego główną funkcją jest filtrowanie zanieczyszczeń i wilgoci z paliwa napędowego i ochrona układu wtrysku paliwa.
Podstawowe cechy
Zgodne modele: 130300-1105350, 116000-1105350, CX1016M
Główne specyfikacje: Wysokość 284 mm, średnica zewnętrzna 110 mm, rozmiar nici 1"-14"
Główne funkcje: Wysokiej wydajności separacja olej-woda i filtracja cząstek na poziomie mikronów
Kompatybilne pojazdy
Marka silnika: pełna gama silników Yuchai pod wysokim ciśnieniem
Marki ciężarówek: Howo, Shacman, Dongfeng, Foton
Maszyny budowlane: Koparki, ładowarki i rolki drogowe zgodne z silnikami Yuchai
Pozostałe zastosowania: zestawy generatorów wysokoprężnych, elektrownie przemysłowe
Cechy produktu
Filtracja wysokiej precyzji: dokładność filtracji 5-10 mikronów, przechwytywanie ponad 95% zanieczyszczeń
Wyższa odporność: zakres temperatury roboczej od -40°C do +120°C, odporność na ciśnienie 0,8MPa
Materiały preferowane: Gęstszą powłokę stalową walcowaną na zimno, importowany kompozytowy papier filtrowy z włókien syntetycznych
Rozwiązuje problemy: zapobiega zatykania wtryskiwacza paliwa, eliminuje niedostateczną moc i wydłuża żywotność silnika
Łatwa instalacja: standardowa konstrukcja śrubowa umożliwia szybką i nieniszczącą wymianę
| Nazwa produktu | Element filtrujący silnik napędowy |
|---|---|
| Numer części | 901000-1105350SF1 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 20,5 kg |
| Wymiary | 115 x 115 x 295 mm |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
901000-1105350SF1 to filtr paliwa wysokoprężnego z Yuchai.Jego główną funkcją jest filtrowanie zanieczyszczeń i wilgoci z paliwa napędowego i ochrona układu wtrysku paliwa.
Podstawowe cechy
Zgodne modele: 130300-1105350, 116000-1105350, CX1016M
Główne specyfikacje: Wysokość 284 mm, średnica zewnętrzna 110 mm, rozmiar nici 1"-14"
Główne funkcje: Wysokiej wydajności separacja olej-woda i filtracja cząstek na poziomie mikronów
Kompatybilne pojazdy
Marka silnika: pełna gama silników Yuchai pod wysokim ciśnieniem
Marki ciężarówek: Howo, Shacman, Dongfeng, Foton
Maszyny budowlane: Koparki, ładowarki i rolki drogowe zgodne z silnikami Yuchai
Pozostałe zastosowania: zestawy generatorów wysokoprężnych, elektrownie przemysłowe
Cechy produktu
Filtracja wysokiej precyzji: dokładność filtracji 5-10 mikronów, przechwytywanie ponad 95% zanieczyszczeń
Wyższa odporność: zakres temperatury roboczej od -40°C do +120°C, odporność na ciśnienie 0,8MPa
Materiały preferowane: Gęstszą powłokę stalową walcowaną na zimno, importowany kompozytowy papier filtrowy z włókien syntetycznych
Rozwiązuje problemy: zapobiega zatykania wtryskiwacza paliwa, eliminuje niedostateczną moc i wydłuża żywotność silnika
Łatwa instalacja: standardowa konstrukcja śrubowa umożliwia szybką i nieniszczącą wymianę
| Nazwa produktu | Element filtrujący silnik napędowy |
|---|---|
| Numer części | 901000-1105350SF1 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 20,5 kg |
| Wymiary | 115 x 115 x 295 mm |