| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
DZ15221440234 to zawór regulacji wysokości zaprojektowany specjalnie dla ciężarówek Shacman.
Funkcje i role
Komponent ten automatycznie reguluje ciśnienie powietrza w sprężynach powietrznych (poduszkach powietrznych) poprzez wykrywanie zmian w względnej wysokości między podwoziem a ośmi.
1Utrzymanie wysokości pojazdu: zapewnienie, aby nadwozie pojazdu pozostawało na ustalonej wysokości standardowej bez względu na zmiany obciążenia.
2Zwiększenie stabilności jazdy: zmniejszenie drgań oraz ochrona osi i opon, zapewniając płynną jazdę.
3Wyważanie obciążenia: automatyczne zrównoważenie ciśnienia zawieszenia pod ciężkimi obciążeniami lub na nierównych powierzchniach drogowych.
| Nazwa produktu | Zawór regulacji wysokości |
|---|---|
| Numer części | DZ15221440234 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 0.25 kg |
| Wymiary | 92 x 65 x 51 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
DZ15221440234 to zawór regulacji wysokości zaprojektowany specjalnie dla ciężarówek Shacman.
Funkcje i role
Komponent ten automatycznie reguluje ciśnienie powietrza w sprężynach powietrznych (poduszkach powietrznych) poprzez wykrywanie zmian w względnej wysokości między podwoziem a ośmi.
1Utrzymanie wysokości pojazdu: zapewnienie, aby nadwozie pojazdu pozostawało na ustalonej wysokości standardowej bez względu na zmiany obciążenia.
2Zwiększenie stabilności jazdy: zmniejszenie drgań oraz ochrona osi i opon, zapewniając płynną jazdę.
3Wyważanie obciążenia: automatyczne zrównoważenie ciśnienia zawieszenia pod ciężkimi obciążeniami lub na nierównych powierzchniach drogowych.
| Nazwa produktu | Zawór regulacji wysokości |
|---|---|
| Numer części | DZ15221440234 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 0.25 kg |
| Wymiary | 92 x 65 x 51 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce