| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
DZ97259820159 to silnik pompy olejowej do podnoszenia kabiny stosowany w ciężarówkach serii Shaanxi Automobile Delong (Shacman).
Szczegóły podstawowe dotyczące produktu
• Nazwa produktu: Zestaw silnika / Zestaw silnika pompy olejowej
• Odpowiednie pojazdy: Shaanxi Automobile Delong X3000, L3000 i inne ciężkie pojazdy ciężarowe
• Główna funkcja: Jako główny element napędowy systemu podnoszenia kabiny, napędza pompę hydrauliczną w celu osiągnięcia nachylenia i podnoszenia kabiny, ułatwiając konserwację i naprawę silnika.
• Materiał i konstrukcja: Zwykle wykonany z metali o wysokiej wytrzymałości (takich jak stal), jest kluczową częścią zapasową układów elektrycznych i hydraulicznych ciężarówki.
| Nazwa produktu | zespół silnika |
|---|---|
| Numer części | DZ97259820159 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 5 kg |
| Wymiary | 250 x 200 x 150 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
DZ97259820159 to silnik pompy olejowej do podnoszenia kabiny stosowany w ciężarówkach serii Shaanxi Automobile Delong (Shacman).
Szczegóły podstawowe dotyczące produktu
• Nazwa produktu: Zestaw silnika / Zestaw silnika pompy olejowej
• Odpowiednie pojazdy: Shaanxi Automobile Delong X3000, L3000 i inne ciężkie pojazdy ciężarowe
• Główna funkcja: Jako główny element napędowy systemu podnoszenia kabiny, napędza pompę hydrauliczną w celu osiągnięcia nachylenia i podnoszenia kabiny, ułatwiając konserwację i naprawę silnika.
• Materiał i konstrukcja: Zwykle wykonany z metali o wysokiej wytrzymałości (takich jak stal), jest kluczową częścią zapasową układów elektrycznych i hydraulicznych ciężarówki.
| Nazwa produktu | zespół silnika |
|---|---|
| Numer części | DZ97259820159 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 5 kg |
| Wymiary | 250 x 200 x 150 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce