| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
H4502B01015A0 to zestaw poduszek powietrznych z tylnym zawieszeniem z amortyzatorem uderzeń (zwany również amortyzatorem sprężyny powietrznej), stosowany głównie w ciężkich ciężarówkach Foton Auman.
Podstawowe parametry i zastosowania
• Przystosowane modele: szeroko stosowane w modelach Foton Auman GTL, ETX, EST, CTX itp.
• Miejsce montażu: Instalowany głównie w tylnym układzie zawieszenia ciężarówki; niektóre źródła wskazują, że może być również stosowany jako poduszka powietrzna amortyzatora tylnego zawieszenia kabiny.
• Funkcja: Dzięki zastosowaniu sprężyń powietrznych do buforowania uderzeń drogowych i absorbowania drgań, zwiększa stabilność pojazdu i komfort kabiny, zwłaszcza w ciężkich obciążeniach lub złożonych warunkach drogowych.
• Materiał: zazwyczaj składa się z stali o wysokiej wytrzymałości i gumy odpornej na zużycie; na powierzchni metalowej często stosowana jest powłoka przeciwkorodowa (np. czarna powłoka epoksydowa).
| Nazwa produktu | Absorbent wstrząsowy |
|---|---|
| Numer części | H4502B01015A0 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 3 kg |
| Wymiary | 470 x 100 x 100 mm |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
H4502B01015A0 to zestaw poduszek powietrznych z tylnym zawieszeniem z amortyzatorem uderzeń (zwany również amortyzatorem sprężyny powietrznej), stosowany głównie w ciężkich ciężarówkach Foton Auman.
Podstawowe parametry i zastosowania
• Przystosowane modele: szeroko stosowane w modelach Foton Auman GTL, ETX, EST, CTX itp.
• Miejsce montażu: Instalowany głównie w tylnym układzie zawieszenia ciężarówki; niektóre źródła wskazują, że może być również stosowany jako poduszka powietrzna amortyzatora tylnego zawieszenia kabiny.
• Funkcja: Dzięki zastosowaniu sprężyń powietrznych do buforowania uderzeń drogowych i absorbowania drgań, zwiększa stabilność pojazdu i komfort kabiny, zwłaszcza w ciężkich obciążeniach lub złożonych warunkach drogowych.
• Materiał: zazwyczaj składa się z stali o wysokiej wytrzymałości i gumy odpornej na zużycie; na powierzchni metalowej często stosowana jest powłoka przeciwkorodowa (np. czarna powłoka epoksydowa).
| Nazwa produktu | Absorbent wstrząsowy |
|---|---|
| Numer części | H4502B01015A0 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 3 kg |
| Wymiary | 470 x 100 x 100 mm |