| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Numer części DZ91189553150 jest dedykowanym akcesorium do ciężarówek serii SHACMAN.
Szczegółowe informacje dotyczące tej części są następujące:
• Oficjalna nazwa: zespół zaworów odwracających podaż oleju lub zespół zaworów magnetycznych.
• Powszechne pseudonimy: podwójny przełącznik zbiornika paliwa, zawór przełącznikowy przewodów paliwowych, zawór odwracający dopływ paliwa.
• Stosowane modele: stosowane głównie w modelach SHACMAN F3000, M3000, X3000 i X5000.
• Główna funkcja: W ciężarówkach wyposażonych w podwójne zbiorniki paliwa zawór ten jest odpowiedzialny za przełączanie przewodów paliwowych między głównym i pomocniczym zbiornikiem paliwa, zapewniając nieprzerwane dostarczanie paliwa.
• Trwałość: Zwykle wykonane z materiałów odpornych na korozję, aby wytrzymać trudne warunki drogowe.
Specyfikacja produktu
| Nazwa produktu | Zestaw zaworu odwracającego podaż oleju |
|---|---|
| Numer części | DZ91189553150 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 1 kg |
| Wymiary | 200 x 200 x 200 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Numer części DZ91189553150 jest dedykowanym akcesorium do ciężarówek serii SHACMAN.
Szczegółowe informacje dotyczące tej części są następujące:
• Oficjalna nazwa: zespół zaworów odwracających podaż oleju lub zespół zaworów magnetycznych.
• Powszechne pseudonimy: podwójny przełącznik zbiornika paliwa, zawór przełącznikowy przewodów paliwowych, zawór odwracający dopływ paliwa.
• Stosowane modele: stosowane głównie w modelach SHACMAN F3000, M3000, X3000 i X5000.
• Główna funkcja: W ciężarówkach wyposażonych w podwójne zbiorniki paliwa zawór ten jest odpowiedzialny za przełączanie przewodów paliwowych między głównym i pomocniczym zbiornikiem paliwa, zapewniając nieprzerwane dostarczanie paliwa.
• Trwałość: Zwykle wykonane z materiałów odpornych na korozję, aby wytrzymać trudne warunki drogowe.
Specyfikacja produktu
| Nazwa produktu | Zestaw zaworu odwracającego podaż oleju |
|---|---|
| Numer części | DZ91189553150 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 1 kg |
| Wymiary | 200 x 200 x 200 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce