| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| standard packaging: | Ενιαίο χαρτόνι, συσκευασία με μεμβράνη εσωτερικά και τυλιγμένη με μεμβράνη εξωτερικά. Τα μεγάλα αντι |
| Delivery period: | 7-10 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 τεμ |
Το 1602110-76W αντιστοιχεί στο σύνολο κυλίνδρων κύκλου συμπλέκτη που χρησιμοποιείται σε βαρέα φορτηγά FAW στην Κίνα.
Βασικές πληροφορίες για το προϊόν
• Ονομασία προϊόντος: Κύλινδρο κύλινδρος συμπλέκτη
• Εφαρμόσιμα οχήματα: Χρησιμοποιούνται κυρίως σε φορτηγά της σειράς J6 της FAW Jiefang (συμπεριλαμβανομένων των J6P, J6L κλπ.).Ορισμένες πηγές υποδεικνύουν επίσης συμβατότητα με συγκεκριμένα μοντέλα από άλλες μάρκες βαρέων φορτηγών όπως η Shacman ή η Sinotruk..
• Κύρια λειτουργία: Μετατρέπει τη μηχανική δύναμη του οδηγού που πατάει το πεντάλ σε υδραυλική ισχύ, ελέγχοντας τη δέσμευση και την αποδέσμευση του συμπλέκτη μέσω της πίεσης του ελαίου,διασφαλίζοντας έτσι την ομαλή μετατόπιση των κινήσεων.
• Βασικό υλικό: Συνήθως από μέταλλο (όπως κράμα αλουμινίου ή χυτοσίδηρο).
| Ονομασία του προϊόντος | Μητρικός κύλινδρος συμπλέκτη |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | 1602110-76W |
| Υπόθεση | Νέο |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Πρότυπο ποιότητας | 100% δοκιμασμένο |
| Πιστοποίηση ποιότητας | Εφαρμογή των κανόνων ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Βάρος | 3 κιλά |
| Μέγεθος | 200 x 100 x 50 mm |
Πληροφορίες παραγγελίας και αποστολής
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| standard packaging: | Ενιαίο χαρτόνι, συσκευασία με μεμβράνη εσωτερικά και τυλιγμένη με μεμβράνη εξωτερικά. Τα μεγάλα αντι |
| Delivery period: | 7-10 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 τεμ |
Το 1602110-76W αντιστοιχεί στο σύνολο κυλίνδρων κύκλου συμπλέκτη που χρησιμοποιείται σε βαρέα φορτηγά FAW στην Κίνα.
Βασικές πληροφορίες για το προϊόν
• Ονομασία προϊόντος: Κύλινδρο κύλινδρος συμπλέκτη
• Εφαρμόσιμα οχήματα: Χρησιμοποιούνται κυρίως σε φορτηγά της σειράς J6 της FAW Jiefang (συμπεριλαμβανομένων των J6P, J6L κλπ.).Ορισμένες πηγές υποδεικνύουν επίσης συμβατότητα με συγκεκριμένα μοντέλα από άλλες μάρκες βαρέων φορτηγών όπως η Shacman ή η Sinotruk..
• Κύρια λειτουργία: Μετατρέπει τη μηχανική δύναμη του οδηγού που πατάει το πεντάλ σε υδραυλική ισχύ, ελέγχοντας τη δέσμευση και την αποδέσμευση του συμπλέκτη μέσω της πίεσης του ελαίου,διασφαλίζοντας έτσι την ομαλή μετατόπιση των κινήσεων.
• Βασικό υλικό: Συνήθως από μέταλλο (όπως κράμα αλουμινίου ή χυτοσίδηρο).
| Ονομασία του προϊόντος | Μητρικός κύλινδρος συμπλέκτη |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | 1602110-76W |
| Υπόθεση | Νέο |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Πρότυπο ποιότητας | 100% δοκιμασμένο |
| Πιστοποίηση ποιότητας | Εφαρμογή των κανόνων ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Βάρος | 3 κιλά |
| Μέγεθος | 200 x 100 x 50 mm |
Πληροφορίες παραγγελίας και αποστολής