| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Specyfikacja produktu
| Nazwa produktu | Wyroby z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Numer części | 81.25417.6443 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 10,8 kg |
| Wymiary | 400 x 300 x 150 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Specyfikacja produktu
| Nazwa produktu | Wyroby z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Numer części | 81.25417.6443 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 10,8 kg |
| Wymiary | 400 x 300 x 150 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce