| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
1001994648 jest numerem części tylnej uszczelnienia oleju wału korbowego, powszechnie stosowanej w silnikach ciężkich pojazdów ciężarowych.
Część ta służy głównie do uszczelniania tylnego końca wału skrętowego silnika, zapobiegając wyciekowi oleju smarowego i blokując wejście zewnętrznego pyłu i zanieczyszczeń do silnika.
Charakterystyka produktu
Materiał: zazwyczaj wykonany z fluorowej gumy o wysokiej wydajności (FKM/Viton) lub gumy nitrylowej (NBR), posiadająca doskonałą odporność na wysokie temperatury, odporność na olej i odporność na zużycie.
Konstrukcja konstrukcyjna: często wykorzystuje konstrukcję z podwójnymi ustami lub wiosną, aby zapewnić szczelną uszczelnienie nawet przy dużej prędkości obrotu.
| Nazwa produktu | tylna uszczelka oleju |
|---|---|
| Numer części | 1001994648 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 1 kg |
| Wymiary | 115 x 140 x 13 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
1001994648 jest numerem części tylnej uszczelnienia oleju wału korbowego, powszechnie stosowanej w silnikach ciężkich pojazdów ciężarowych.
Część ta służy głównie do uszczelniania tylnego końca wału skrętowego silnika, zapobiegając wyciekowi oleju smarowego i blokując wejście zewnętrznego pyłu i zanieczyszczeń do silnika.
Charakterystyka produktu
Materiał: zazwyczaj wykonany z fluorowej gumy o wysokiej wydajności (FKM/Viton) lub gumy nitrylowej (NBR), posiadająca doskonałą odporność na wysokie temperatury, odporność na olej i odporność na zużycie.
Konstrukcja konstrukcyjna: często wykorzystuje konstrukcję z podwójnymi ustami lub wiosną, aby zapewnić szczelną uszczelnienie nawet przy dużej prędkości obrotu.
| Nazwa produktu | tylna uszczelka oleju |
|---|---|
| Numer części | 1001994648 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 1 kg |
| Wymiary | 115 x 140 x 13 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce